LSI İngiltere dil okullarının tanıtım broşürlerine buradan ulaşabilirsiniz. 

İngiltere LSI dil okullarında güvenle ve ekonomik fırsatlardan yararlanarak eğitim alın. Detaylı bilgi almak, GÜVENLE BAŞVURmak için lütfen İLETİŞİME GEÇin!

İngiltere LSI Dil Okulları

İngilizce” denildiğinde aklımıza ilk gelen ülkelerden biriside şüphesiz İngilteredir. Benzersiz eğitim fırsatları ve merkezimize özel indirimlerden yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz. 

 En iyi İngilizce İngiltere’de öğrenilir. LSI İngiltere dil okulları ile bir adım önde başlayabilirsiniz. Her köşesinden tarih fışkıran bu eski ve güzel ülkede; Shakespeare ve Kraliyet Ailesi’nin ana vatanı ve dünyanın en kozmopolit ve hareketli ülkelerinden biri olan İngiltere’de İngilizce kursu almak, hayatınızın en güzel deneyimlerinden biri olacak.

Dört okulu ve çocuklara yönelik birçok İngilizce yaz kampı ile LSI, Büyük Britanya’da İngilizce öğrenmek isteyen herkes için mükemmel bir tercih. Kozmopolit metropol Londra’da iki farklı merkez, tarihi üniversite kenti Cambridge ve capcanlı ve hareketli kıyı şehri Brighton arasında seçiminizi yapın. Britanya’daki tüm dil okullarımız British Council tarafından tamamen akredite edilmiş olup, mükemmel tesisler ve yardımsever, yüksek deneyimli öğretmenlerle hizmet sunmaktadır.

İngiltere’deki tüm dil okullarımız, Büyük Britanya tüm güzelliklerine erişebileceğiniz eksiksiz ve çok renkli bir sosyal program sunar. Hangi LSI okulunu seçerseniz seçin; Londra’da alışveriş ve West End’deki gösterilerden Cambridge’in sıcak pub’larına, oradan Brighton’ın ünlü plajında pikniklere, Stonehenge, Edinburgh ve hatta Paris’e hafta sonu gezilerine kadar İngiltere’nin sunabileceği en büyük güzelliklerin tümüne ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki bilgi formunu doldurun; Danışmanlarımız BAŞVURunuz için İLETİŞİME GEÇsin!